מימון מערכות סולאריות

התקנת מערכת סולארית יכולה להיות פתרון מעולה עבור כל בעלי הגגות. זו אופציה מעולה ליצירת חשמל ולצריכתו ישירות מהגג בו מותקנת המערכת הסולארית. בפרט כאשר מדובר על צרכני חשמל גדולים ובהם מפעלים, בתי קירור, מחסני תעשייה, מוסדות וחינוך וכן הלאה. במקרים אלו בדרך כלל יש גם גגות גדולים, בהם ניתן לייצר חשמל רב וכך לייצר אפיק השקעה דומיננטי לעסק.

מהן הסיבות שחלק מבעלי הגגות אינם מתקינים את המערכות?

בסקטור המסחרי והפרטי בעלי הגגות לא תמיד מצליחים או מעוניינים לממן את המערכת הסולארית, מסיבות רבות, כגון:

  • חיבור החשמל קטן ואינו מתאים למערכת סולארית גדולה – במקרה זה יש לעבור תהליך בירוקרטי וטכני מול חברת חשמל בכדי לייצר חיבור מתאים למערכת הסולארית. התהליך מול חברת חשמל מורכב ולכן אינו מתאים לכל אחד.
  • גג הדורש חיזוק, איטום או החלפת אסבסט.
  • בעלי גגות שאינם מאמינים בהשקעה במערכת סולארית.

במקרים אלו קיים צורך להשקיע זמן רב וכסף עוד לפני שיש אישור וודאי שאכן בעל המערכת יקבל אישור למימון המערכת הסולארית. מצב זה מגדיל את הסיכון משמעותית. עלויות הגדלת החיבור יכולות להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים – בהתאם לגודל החיבור הדרוש ולדרישות חברת חשמל.

יהל אנרגיה הינה גוף מקצועי ואמין שביכולתו לקחת אחריות על כל התהליך – כדי שהמהלך אכן ישתלם לך.

גם אם הגג שלך בנוי מאסבסט ואף קיים צורך להגדיל את החיבור מול חברת חשמל, אנו ניצור עבורך נתיב מימון הכולל את כל העלויות. המימון עלינו והגג והמערכת נשארים שלך – אז כולם מרוויחים.

מדוע כדאי להקים מערכת סולארית עם מימון?

עם יהל אנרגיה ניתן להגיע לכל מיני הסדרים נוחים של תשלומי שכירות או שותפות על המערכת. היות שיהל אנרגיה מחזיקה בידע רב בתחום ובאמצעים וגב כלכלי למימון המערכת, אין לך למעשה שום סיכון.

מלבד זאת, בכל אחד מהנתיבים שאנו מציעים, הרווח שלך למעשה מובטח לאורך זמן.

יש היום מערכות סולאריות על גגות שעבורן מקבלים תגמול על כל קוט"ש, כמו למשל עם תעריף קבוע ל-25 שנה. כאשר המימון עלינו ולך מחכה שכירות שנתית וקבועה ל-25 שנה, התקנת המערכת הופכת כדאית הרבה יותר.

לחילופין, זה יכול להיות במחיר קבוע לשנה והתקנה ללא עלות בתמורה לשכירות או בשותפות אתנו בצורה של תקבולים, שכר דירה קבוע וכן הלאה. בכל בחירה, המטרה היא להתאים עבורך את הפתרון האידיאלי ולאפשר לך להפיק את מלוא הפוטנציאל מהגג שבבעלותך.

אפשרויות מימון להתקנת מערכות סולאריות – בביטחון ובאחריות

בעלי גגות שוכחים לפעמים שיש להם ממש מתחת לאף אפשרות טובה להשקעה או לקבלת שכירות. בעידן שבו יותר ויותר גופים, חברות, ארגונים, ממשלות ומוסדות עוברים לאנרגיה ירוקה, גם בעלי גגות פרטיים וגם בעלי גגות מסחריים יכולים להצטרף למהפכה – וליהנות מפירותיה. אם מוסיפים למתכון את אפשרויות המימון המגוונות, מבינים שכדאי להקדים את המהלך, וליהנות מהתשואה כבר כעת באמצעות מערכת סולארית אפקטיבית ומשתלמת.

אנו מרכזים עבורך את אפשרויות המימון הנוחות ביותר תחת קורת גג אחת.
אל תטריד את עצמך עם שאלות כגון: מהיכן משיגים מימון או מה עושים אם אין חיבור חשמל מתאים, הפתרונות נמצאים ממש כאן, ביהל אנרגיה.


מעניין אתכם לשמוע עוד?
השאירו פרטים לתיאום שיחת וידאו

    ֿֿֿֿ

    לתיאום פגישת ייעוץ